KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 10869200
nr 1086 9200
Blyertsteckning
Axel Nilsson, signerad. 1922, stadsmotiv, motivet: 22x30
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 januari 2017
kl 19:49:41
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr